ROI
Nápad
Analýza
Strategie
SEO
Reklama
Sociální sítě
Viral
Prodeje
Kontakt

Web

Potřebujete navrhnout a zrealizovat nový web nebo e-shop? Stavíme moderní webové stránky orientované na prezentaci a prodej Vašich produktů a služeb na internetu. Díky našim komplexním službám umíme propojit webové stránky, SEO optimalizaci stránek a internetový marketing a díky tomu Vám přivádíme zákazníky.

Postavíme Vám nové webové stránky

Poskytujeme řešení pro zcela nové webové stránky nebo jen redesign stávajících stránek. Na základě analýzy webu připravíme kreativní grafický návrh, postavíme web, poradíme Vám s obsahem a přivedeme zákazníky.

Nezapomeňte, že Vaše webové stránky jsou Vaší výlohou. My víme, jak přivést zákazníka a nenechat ho studovat jen obsah této výlohy.

Správa webových stránek

Srdcem webu je redakční systém (CMS), který Vám umožní vzdáleně kdykoliv spravovat obsah stránek. Provádíme také outsourcing stránek (správa a aktualizace stávajících stránek).

Měření návštěvnosti webových stránek

Návštěvnost webových stránek se měří pomocí nejvýkonnějších systémů, které sdělí o návštěvnících Vašeho webu téměř vše. Máte tak dokonalý přehled, kdo, kdy a odkud přišel, jak procházel web, co nakoupil.

Tyto údaje o návštěvnosti webu dále využíváme během SEO optimalizace webu, PPC, RTB či bannerové reklamní kampaně.

Analýza a vyhodnocení Vašeho webu

Analýza webu a e-shopu je služba, která Vám prozradí, zda-li jsou Vaše webové stránky správně postavené, jak kvalitní je jejich obsah a na jaké úrovni je SEO a SEM Vašeho webu. Tuto službu využívají weby nebo e-shopy, které mají problémy s přilákáním a udržením zákazníků.

© Copyright 2007-2022 Czechia24 s.r.o., všechna práva vyhrazena