ROI
Nápad
Analýza
Strategie
SEO
Reklama
Sociální sítě
Viral
Prodeje
Kontakt

WEB

SEO

PPC

RTB

DIRECT MAIL

VIRAL

Produkty

Reklama na internetu je náš denní chléb a jsme v tom skvělí. Víme jak oslovit zákazníky, na které webové stránky chodí, jak komunikovat se zákazníky na sociálních sítích, známe ta správná klíčová slova, používáme správnou komunikační strategii a stále zlepšujeme SEO optimalizaci Vašeho webu.

Reklama na internetu

Reklama na internetu nabízí několik způsobů jak oslovit zákazníka. Internetová reklama používá komunikační formáty jako PPC, bannerová reklama, PR články, komerční sdělení, virální marketing nebo direct mail.

Stále hledáme nové způsoby, jak efektivně oslovit zákazníky a proto náš komunikační mix také obsahuje velmi efektivní RTB reklamní systém – real time bidding.

PPC

PPC reklama cílí na uživatele, kteří hledají Vaše produkty nebo služby. Jde o textový typ reklamy závislý na obsahové shodě klíčového slova, inzertního sdělení i obsahu Vašeho webu.

PPC reklama se obvykle zobrazuje u vyhledávačů nebo na stránkách, které mají podobný obsah jako vaše reklamní sdělení (kontextová reklama). Zkratka PPC znamená pay per click neboli (platba za klik). Neplatíte za zobrazení reklamy, ale za klik na reklamu a přesměrované klienty na vaše stránky.

Vaše PPC reklama se aktivuje zadáním klíčového slova do vyhledávače a podle shody a aukčního modelu se zobrazí na zvlášť viditelném místě mezi výsledky vyhledávače. V průběhu reklamní kampaně neustále sledujeme její výkon a průběžně upravuje nastavení PPC inzerátů a klíčová slova podle jejich výkonu.

PPC systémy orientované podle vyhledávání, používáme na Seznamu i Google. Obsahově orientované PPC systémy jako Google AdSense, eTarget nebo BBKontext používáme na předních českých internetových médiích.

Důležitá fakta o PPC

 • platíte pouze za kliky – přesměrované klienty, ne za zobrazení (PPC = pay per click)
 • velmi přesné cílení na zákazníky
 • online kontrola nákladů
 • vynikající možnost sledování účinnosti PPC reklamy

Bannerová reklama

Bannerová reklama má výhody grafického zobrazení inzerátu, velkého počtu formátů a nekonečné kreativity. Váš banner vymyslíme, vyrobíme a nakoupíme umístění na internetových serverech.

Běžný internetový reklamní banner, který je umístěn na stránkách velmi navštěvovaných internetových serverů, může mít například jeden z těchto základních rozměrů:

 • Leader board 745x100 px
 • Skycraper 120x600 px
 • Square – různé čtvercové rozměry
 • Rectangle – různé obdélníkové rozměry
 • Full banner – 468x60 px

PR články

PR články patří k nejúčinnějším formátům reklamy na internetu. PR článek je textové reklamní sdělení, obsahující informace o konkrétním produktu, službě či společnosti. Je doplněný obrázky, a fotografiemi. PR články také obsahují zpětné odkazy na Váš web a zlepšují tak SEO vašeho webu.

Textové tipy neboli Komerční sdělení

Krátké komerční textové sdělení často používáme u internetových magazínů a zpravodajských serverů. Tento formát internetové reklamy je velmi účinný, protože na první pohled vypadá jako běžný článek nebo zpráva na webu, který si uživatel právě prohlíží.

Direct maily

Oslovte budoucí zákazníky pomocí reklamního sdělení zaslaného e-mailem. Direct mail nabízí možnost přímého oslovení nových kupujících a uživatelů z naší databáze. Databázi pro direct mail tvoří nakupující na českém internetu starší 18ti let.

Nestandardní reklamní formáty

Jsme kreativní a internetová reklama nás baví, proto dokážeme vytvořit a realizovat prakticky cokoliv.

Výroba kreativy

Naši kreativní grafici navrhnou a vyrobí jakýkoliv reklamní banner nebo webovou grafiku.

Webdesign

Navrhneme a postavíme pro Vás moderní webové stránky nebo e-shop. O Váš nový web se budeme starat a neustále zlepšovat jeho pozici na internetu. Námi realizované webové stránky spravuje redakční systém.

 • tvorba webových stránek
 • redesign webových stránek
 • programujeme internetové aplikace (e-shop, microsite, formuláře, katalogy, prezentace…)
 • navrhneme kreativní grafický návrh
 • outsourcing webových stránek – spravujeme a pečujeme o Vaše webové stránky a jejich obsah

SEM - Search engine marketing

SEM je internetový marketing pro vyhledávače. Čím lépe děláme internetový marketing, tím víc zákazníku Vám přivádíme, tím lepší návštěvnost mají Vaše stránky, tím více prodáte svých výrobků a služeb. Ruku v ruce jde SEM se SEO. Oboje provádíme zároveň a dosahuje tak lepších výsledků.

SEM kombinuje internetové rozcestníky (katalogy stránek a e-shopů, oborové katalogy, specializované katalogy), fulltextové vyhledávače a PPC (pay per click) systémy pro vyhledávače.

SEO - Optimalizace webu pro vyhledávače

SEO optimalizace je kontinuální proces úpravy obsahu webu a dlouhodobé propagace Vašeho webu z jiných stránek (SEM).
To pak vede ke zlepšení pozice a zvýšení bonity Vašich webových stránek u vyhledávačů (Google, Seznam, ...).

Kvalitní SEO optimalizace webových stránek závisí na mnoha faktorech. Pracujeme s klíčovými slovy, které přivádí Vaše zákazníky, děláme skvělý internetový marketing, sledujeme pozici konkurence na internetu a flexibilně reagujeme na změny na internetu tak, aby Vaše stránky byly vždy na prvních pozicích.

© Copyright 2007-2022 Czechia24 s.r.o., všechna práva vyhrazena