ROI
Nápad
Analýza
Strategie
SEO
Reklama
Sociální sítě
Viral
Prodeje
Kontakt

PPC

Cílíme reklamu na uživatele internetu, kteří hledají zboží nebo služby z Vašeho portfolia. Platíte pouze za zákazníky, které přivedeme na Vaše stránky. Vaše PPC reklama bude na předních místech ve vyhledávačích Google nebo Seznamu.

PPC reklama

PPC reklama se obvykle zobrazuje u vyhledávačů nebo na stránkách, které mají podobný obsah jako Vaše reklamní sdělení (kontextová reklama). Zkratka PPC znamená pay per click neboli (platba za klik). Neplatíte za zobrazení reklamy, ale za klik na reklamu a přesměrované klienty na vaše stránky.

Vaše PPC reklama se aktivuje zadáním klíčového slova do vyhledávače a následně podle shody a cenového aukčního modelu se zobrazí na zvlášť viditelném místě mezi výsledky vyhledávače.

Příprava a průběh PPC kampaně

  • Vybíráme klíčová slova pro PPC inzeráty
  • Připravíme obsah reklamních sdělení
  • Hlídáme cenu a pozici PPC inzerátu
  • Neustále sledujeme výkon PPC kampaně

PPC a remarketing

Velká výhoda PPC reklamy je v tom, že oslovíte přímo uživatele, který hledá Váš produkt nebo službu. Remarketing, který při práci s PPC používáme, dokáže Vaši reklamu zobrazovat tomuto uživateli, kterého jsem na Vaše webové stránky dovedli, i nadále. Tak se zvyšuje jeho povědomí o Vašich produktech a službách a zvyšuje se také pravděpodobnost nákupu.

© Copyright 2007-2022 Czechia24 s.r.o., všechna práva vyhrazena