ROI
Nápad
Analýza
Strategie
SEO
Reklama
Sociální sítě
Viral
Prodeje
Kontakt

Reference společnosti Czechia24 od Honda Power Equipment - BG Technik cs, a.s.

13.10.2014

Se společností Czechia24 spolupracujeme intenzivně třetím rokem po sobě.

Od roku 2013 byla naše spolupráce zaměřena na zpracování internetové kampaně a tvorbu příspěvků na diskuzních fórech, blozích a magazínech. Kvalitní příprava celé kampaně s optimálním rozložením prostředků vedlo k maximální efektivitě a úspěšnosti kampaně. Proto jsme se rozhodli vzájemnou spolupráci prodloužit.

V dalším roce byla spolupráce rozšířena o PPC a Remarekting a to vše bylo doplněno ještě o právu Sociálních sítí, SEO a správu Webu honda-stroje.cz. I s těmito úkoly se Czechia24 vypořádala bravůrně a nyní máme nakročeno k dalšímu roku spolupráce.

Díky kreativitě, nápaditosti a vůli neustále své služby zlepšovat a zdokonalovat, jsme začali spolupráci rozšiřovat o zbrusu novou tvorbu Webu honda-stroje.cz.

Czechia24 od začátku spolupráce pravidelně zasílá reporty s hodnocením kampaní. Vstřícný a maximálně profesionální přístup podpořený rychlostí a flexibilitou při řešení úkolů je u všech zaměstnanců firmy samozřejmostí. Vytěžit z reklamy maximum při minimálních nákladech byl výsledek, který nás přesvědčil o kvalitách spolupráce.

Proto se ze společnosti Czechia24 pro nás stala společnost, na kterou se můžeme v oblasti internetové reklamy plně spolehnout.

Ing. Zdeněk Novák
Vedoucí zastoupení
Honda Power Equipment pro ČR

© Copyright 2007-2022 Czechia24 s.r.o., všechna práva vyhrazena